Class of 2020

Alabama

Madison Duboise, Sparkman High School, Harvest

Alaska

Evelyn Nutt, Ketchikan High School, Ketchikan

Arizona

Anna Myers, Perry High School, Gilbert

Arkansas

Paige Edmund, Haas Hall Academy, Bentonville

California

Joshua Yang, Henry M. Gunn High School, Palo Alto

Colorado

Payton Perkins, Rocky Mountain High School, Fort Collins

Connecticut

Madeline Arcaro, Kingswood Oxford, West Hartford

Delaware

Elise Johnson, Wilmington Friends School, Wilmington

District of Columbia

Charles Neill, Gonzaga College High School, Washington

Florida

Emily Rivera, John A. Ferguson Senior High School, Miami

Georgia

Jennifer Xia, Northview High School, Johns Creek

Hawaii

Britney Maddox, Moanalua High School, Honolulu

Idaho

Connor Bird, Sandpoint High School, Sandpoint

Illinois

Hina Matsumoto, Deerfield High School, Deerfield

Indiana

Margaret Mowrer, Columbus North High School, Columbus

Iowa

Marta Leira, Iowa City West High School, Iowa City

Kansas

Elizabeth Kuffour, Shawnee Mission Northwest High School, Shawnee

Kentucky

Emma Presnell, duPont Manual High School, Louisville

Louisiana

Avery Wright, St Thomas More Catholic High School, Lafayette

Maine

Jane Lipp, Greely High School, Cumberland

Maryland

Olivia Gyapong, James Hubert Blake High School, Silver Spring

Massachusettes

Sophie Lewis, Newton South High School, Newton

Michigan

Eva McCord, Grosse Pointe South High School, Grosse Pointe Farms

Minnesota

Danielle Johnson, Eden Prairie High School, Eden Prairie

Mississippi

Leah Clark, Saint Joseph Catholic School, Madison

Missouri

Lillian Bartin, Kirkwood High School, Kirkwood

Montana

Maddison Crandall, Big Sky High School, Missoula

Nebraska

Kaia Sullivan, Papillion La Vista South High School, Papillion

Nevada

Emma Peak, Reno High School, Reno

New Hampshire

Abigail Robinson, Souhegan High School, Amherst

New Jersey

Katherine Vandermel, Bergen County Academies, Hackensack

New Mexico

Olivia Abeyta, Santa Fe High School, Santa Fe

New York

Adam Sanders, John L. Miller Great Neck North High School, Great Neck

North Carolina

Uma Bhat, Green Hope High School, Cary

North Dakota

Mackenzie Swenson, Bismarck High School, Bismarck

Ohio

Shiloh Wolfork, Lakota East High School, Liberty Township

Oregon

Willa Poland-McClain, Grant High School, Portland

Pennsylvania

Conner Niszczak,  North Penn High School, Lansdale

Rhode Island

Hannah Brouillard, Lincoln High School, Lincoln

South Carolina

Mary Boucher, Camden High School, Camden

South Dakota

Carly Wheeler, Lincoln High School, Sioux Falls

Tennessee

Owen Hewitt, St. George’s Independent School, Collierville

Texas

Josh Mysore, Saint Mark’s School of Texas, Dallas

Utah

Elizabeth Schilling, Highland High School, Salt Lake City

Vermont

Nora Jacobsen, Burlington High School,

Virginia

Bridgette Adu-Wadier, T.C. Williams High School, Alexandria

Washington

Julia Henning, Annie Wright Upper School for Girls, Tacoma

West Virginia

Taylor Beam, Lewis County High School, Weston

Wisconsin

Hannah Kennedy, Homstead High School, Mequon

Wyoming

Abigail Landwehr, Powell High School, Powell