Class of 2019

Alabama

Saylor Cuzzort, Sparkman High School, Harvest

Alaska

Leah Call, Ketchikan High School, Ketchikan

Arizona

Emma Suttell, Boulder Creek High School, Anthem

Arkansas

Nabihi Khetani, Conway High School, Conway

California

Sonora Slater, Bear River High School, Grass Valley

Colorado

Grayson Wolff, Erie High School, Erie

Connecticut

Ethan Levinbook, The Loomis Chaffee School, Windsor

Delaware

Nicolas Urick, Wilmington Friends School, Wilmington

District of Columbia

Hannah Masling, Woodrow Wilson Senior High School, Washington

Florida

Ella Rodriguez, Winter Park High School, Winter Park

Georgia

Alexander Greene, Darlington School, Rome

Hawaii

Lyrah Panarigan, Moanalua High School, Honolulu

Idaho

Emilia Lynch, Sandpoint High School, Sandpoint

Illinois

Nadia Hernandez, Grayslake North High School, Grayslake

Indiana

David Bender, Park Tudor School, Indianapolis

Iowa

Sabine Martin, Cedar Falls High School, Cedar Falls

Kansas

Casey Loving, Maize High School, Maize

Kentucky

Nina Rennard, Henry Clay High School, Lexington

Louisiana

Carlin Sekhani-Matthews, St. Thomas More Catholic High School, Lafayette

Maine

Hazel Ford, Greely High School, Cumberland

Maryland

Adam Levine, Sherwood High School, Sandy Spring

Massachusetts

Dina Zeldin, Newton South High School, Newton

Michigan

Jenny She, Bloomfield Hills High School, Bloomfield Hills

Minnesota

Mia Rheineck, Benilde St. Margaret’s, St. Louis Park

Mississippi

Gina Nguyen, The Mississippi School for Mathematics and Science, Columbus

Missouri

Emily Hood, Francis Howell North, Saint Charles

Montana

Grace Carr, Charles M. Russell High School, Great Falls

Nebraska

LeAnne Bugay, Bellevue West High School, Bellevue

Nevada

Maggie Arden, Reno High School, Reno

New Hampshire

Hannah Riseman, Hollis Brookline High School, Hollis

New Jersey

Martha Lewand, The Pingry School, Basking Ridge

New Mexico

Xavier Dominguez, Las Cruces High School, Las Cruces

New York

Charlotte Howard, Pelham Memorial High School, Pelham

North Carolina

Jack Meltsner, East Mecklenburg High School, Charlotte

North Dakota

Christopher Boakai, West Fargo High School, West Fargo

Ohio

Alexandra Fernholz, Lakota East High School, Liberty Township

Oklahoma

Seerut Parmar, Holland Hall, Tulsa

Oregon

Narain Dubey, U.S. Grant High School, Portland

Pennsylvania

Samuel Catania, Harriton High School, Bryn Mawr

Rhode Island

Christopher Dunlaevy, North Kingstown High School, North Kingstown

South Carolina

Eva Chillura, Wando High School, Mt. Pleasant

South Dakota

Timothy Stolp, Lincoln High School, Sioux Falls

Tennessee

Cary Robbins, St. George’s Independent School, Collierville

Texas

Haley Stack, Prosper High School, Prosper

Utah

Caylee Caldwell, Highland High School, Salt Lake City

Vermont

Noelani Rupp, South Burlington High School, South Burlington

Virginia

Susan Webb, Stafford Senior High School, Fredericksburg

Washington

Nolan DeGarlais, Mountlake Terrace High School, Mountlake Terrace

West Virginia

Hannah Povroznik, Bridgeport High School, Bridgeport

Wisconsin

Ava Wojnowski, Homestead High School, Mequon

Wyoming

Rachel Kuntz, Powell High School, Powell